Cześć, jestem Marcin Zykubek

Oferuję Ci wsparcie informatyczne którego właśnie potrzebujesz

Skontaktuj się ze mną lub przewiń w dół i sprawdź, jakie usługi oferuję.

Od prawie 20 lat pomagam firmom i osobom prywatnym w rozwiązywaniu problemów informatycznych. Moje wsparcie informatyczne to gwarancja skuteczności, szybkości i indywidualnego podejścia do każdego klienta.

Moja oferta

Usługi informatyczne dla firm

Dla tych, którzy potrzebują jednorazowej pomocy. Czy to awaria, konfiguracja nowego sprzętu czy inna potrzeba IT – jestem do Twojej dyspozycji.

Opieka informatyczna dla firm

Kompleksowe wsparcie IT w modelu abonamentowym. Dzięki stałej opiece masz pewność, że Twoja infrastruktura IT jest zawsze w najlepszym stanie. Obejmuje to regularne aktualizacje, monitorowanie systemów, szybką interwencję w przypadku problemów oraz konsultacje dotyczące nowych technologii i rozwiązań, które mogą przynieść korzyści Twojemu biznesowi.

Usługi informatyczne dla osób prywatnych

Nie tylko firmy potrzebują wsparcia IT. Jeśli jesteś osobą prywatną i potrzebujesz pomocy w zakresie komputerów, oprogramowania czy sieci domowej, jestem tu, by Ci pomóc. Oferuję indywidualne podejście, dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań. A jeśli nie możesz do mnie przyjść osobiście, zawsze możesz skorzystać z mojej pomocy zdalnej.

Pomoc zdalna

Kiedy Twoja firma napotyka problemy z komputerem lub oprogramowaniem, jestem tu, by pomóc. Dzięki specjalnemu programowi do pomocy zdalnej, AnyDesk, jestem w stanie szybko i skutecznie rozwiązać Twoje problemy, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Wszystko, czego potrzebujesz, to działające połączenie internetowe oraz możliwość uruchomienia przeglądarki. Po prostu pobierz program AnyDesk, a ja zajmę się resztą. Dzięki temu rozwiązaniu, nawet jeśli jesteś w podróży służbowej czy pracujesz zdalnie, zawsze możesz liczyć na moje wsparcie. Daj mi znać, a postaram się przywrócić wszystko do normy w jak najkrótszym czasie.

Sieci komputerowe

Tworzenie i zarządzanie sieciami komputerowymi, które są niezbędne do sprawnego funkcjonowania Twojego biznesu. Oferuję projektowanie, konfigurację oraz bieżącą administrację.

Praca zdalna i dostęp zdalny

W dzisiejszych czasach zdalna praca stała się normą. Pomogę Ci w ustawieniu bezpiecznego dostępu zdalnego do Twojej sieci firmowej. Pracuj skąd chcesz i kiedy chcesz, mając dostęp do wszystkich niezbędnych zasobów.

Kopie zapasowe

Twoje dane są bezcenne. Zapewniam automatyczne tworzenie kopii zapasowych Twoich danych. Lokalnie lub w chmurze – zawsze bezpieczne i dostępne.

Nie pozwól, aby problemy informatyczne stały na drodze do sukcesu Twojego biznesu.

Skorzystaj z mojego wsparcia informatycznego i zyskaj pewność, że wszystko działa tak, jak powinno. 

Poznaj autentyczne opinie moich klientów

Dowiedz się, jak moje usługi informatyczne pomogły rozwiązać ich problemy technologiczne!

Michał
Michał
2023-07-29
Super szybka i sprawna pomoc. Dziękuję i polecam wszystkim tego Pana.
Joanna Kolankowska
Joanna Kolankowska
2023-06-16
Profesjonalna obsługa. Polecam
Piotr Wawrzonek
Piotr Wawrzonek
2023-02-06
Polecam
Roman Bocian
Roman Bocian
2022-12-16
Zdecydowanie polecam usługi Vikingtech pana Marcina Zykubka. Od kilkunastu lat nieprzerwanie jest niezawodny i bardzo profesjonalny.
Karolina Bieniek
Karolina Bieniek
2022-12-01
Polecam z całego serca😁
Robert Kusak
Robert Kusak
2022-11-29
Mega pojęcie o pozycjonowaniu stron www oraz hm pokazanie fajnego sposobu na zwiększenie zasięgów w mediach, pozdrawiam.
Paweł Osiński
Paweł Osiński
2022-11-29
Polecam
Wojtek Nowak
Wojtek Nowak
2022-11-29
Profesjonalny serwis
ZAX ss
ZAX ss
2022-11-27
Kompletne i rzetelna obsługa. Polecam serdecznie!